محمدرضا جوادی محب

منو

حتی کودکان ۱۰ ساله هم می توانند به ویندوز ۱۰ آپگرید کنند!

بدون شک ویندوز نهایی ۱۰ جزء بهترین سیستم عامل های دنیا خواهد بود، مایکروسافت نسخه ی نهایی این سیستم عامل طوری طراحی کرده تا به شکل های مختلفی بر روی انواع مختلفی از دستگاه ها شامل ویندوز رایانه، ویندوز تبلت، ویندوز گوشی، ویندوز اینترنت اشیا، سرفس هاب، اکس باکس وان و مایکروسافت هالولنز، اجرا شوند.

حال مایکروسافت امروز دو تبلیغ تلویزیونی جدید را منتشر کرده است تا نشان دهد آپگرید کردن به ویندوز ۱۰ چقدر ساده است که حتی یک پسر بچه نیز قادر به انجام آن است. در این ویدیو این پسر بچه ی ۱۰ ساله به یک فرد بالغ نشان می دهد که چطور و با انجام مراحلی ساده می توان ویندوز ۱۰ را رزرو کرد. البته این ویدیو در انتها با مایه ی طنز نیز همراه شده است که پیشنهاد می کنیم خودتان آن را تماشا کنید:

دانلود ویدیو

ویدیوی دوم هم ویدیوی مشابهی با ویدوی اول است، با این تفاوت که در این تبلیغ، کودکان بیش تری حضور دارند که روش آپگرید کردن به ویندوز ۱۰ را نمایش می دهند. همچنین عکس العمل آن ها هنگام پرسش پایانی ویدیو دیدنی است:

دانلود ویدیو

اگر شما هم جزء اینسایدرها یا توسعه دهندگان مایکروسافت بودید دریافت نسخه اصلی و کامل ویندوز ۱۰ برایتان رایگان خواهد بود . این نسخه به طور پیشفرض برای دستگاه های زیر ۸ اینچ رایگان ارائه خواهد شد .

توسط: MICROSOFT NEWS

دسته :  اخبار, نرم افزار

دیدگاه ها