محمدرضا جوادی محب

منو

خلیج فارس یا خلیج عربی

خلیج فارس یا خلیج عربی این جمله است که چندین سال است در گوش ما زمزمه می شود !  متاسفانه سال ها قبل بنده از کسانی بودم که از این طرح در وبلاگ خود مطالبی انتشار دادم و از کاربران درخواست کردم در نظرسنجی خلیج فارس و یا خلیج عربی شرکت کنند . 

حال دلیل تاسف بنده از این واقعه : 

بازهــم چند مدتی است در مسنجرم و … دریافت های متعددی در مورد شرکت در نظر سنجی خلیج فارس و خلیج عربی برایم ارسال میشود . با کمی تامل و بررسی متوجه شدم چه دلیلی وجود دارد . پس در ادامه دلایل بنده را جویا شوید . 

دلیل اول : آیا گوگل با استفاده از نظر سنجی نام یک منطقه را تغییر می دهد ؟ اگر بنا به تغییر دادن اسم باشد گوگل بدون ترس آنکار را انجام میدهد ! پس دلیلی برای نظر سنجی دیده نمی شود !

دلیل دوم : چندین مدت پیش متوجه شدم کشور اسرائیل و آمریکا در سدد برقراری آشوب و برهم زنی رابطه کشورهای اسلامی هستند به دلایل معلوم !

دلیل سوم : به طول انجامیدن چند ساله این نظر سنجی ها که معقول نیست .

دلیل چهارم : اگر آشنایی با سایت آلکسا داشته باشید . این سایت بصورت رایگان گزارش کاملی از بازدید های سایت ارائه میدهد . بنده سایت [ persianorarabiangulf.com ] که  یکی از برگزار کنندگان این نظر سنجی است را مورد بررسی قرار دادم . همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید ورودی از کشور های عربی به ثبت نرسیده ! و بالاترین ورود از کشور عزیز ماست . فرض بفرمائید این نظرسنجی بر علیه کشور ما تمام شود ! با مدارک موجود این یک شکست اسف باری برای ما خواهد بود !

نتیجه گیری : این نظرسنجی ، سیاه نمایی بیش نیست که توسط کشور های غربی برای از بین بردن رابطه نه چندان خوب ما با کشور های همسایه انجام شده …

پی نوشت : چندی پیش نظرسنجی قلابی انتخاب بهترین بازیکن والیبال جهان هم توسط یک سایت خارجی برگزار شده که متاسفانه باز هم ایرانیان خوش قلب گرفتار دام این سایت شدند و شروع به تبلیغات در صفحات اجتماعی ، وبلاگ ها و … خود کردند که سریعا تکذیب خبر این نظرسنجی از طریق وب سایت رسمی ورزش ۳ اعلام شد {لینک خبر} .

تصمیم آخر با خودتان …

دسته :  اخبار

دیدگاه ها

  • ارسال شده در آذر ۴, ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹

    نا شناس

    خلیج فارس چرا شد
  • ارسال شده در آذر ۴, ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸

    نا شناس

    خلیج فار بهتره